Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka : Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi

ANZER BALLI ATOM ŞİFA KARIŞIMI 250 GR.

Rize S.S. Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifinden; Mühürlü, Belgeli, Seri Numaralı, Üniversiteden Tahlilli, Dünyaca meşhur, şifa kaynağı Orijinal Anzer Balı, Mühürlü Anzer Poleni, Anzer Propolisi, Saf Arı Sütü, Saf Arı Ekmeği (Pegra), özel bitki ve baharatlardan oluşan 250 Gramlık Anzer Atom Şifa Karışımı.

Mühürlü Anzer balı, dünyaca meşhur çok özel bir üründür. Rize İkizdere’de 2.000 Metre yüksekliğinde Anzer Yaylasında üretilmektedir.

Bilim insanlarının araştırmalarında, Anzer Yaylasında 450-500 çeşit çiçek yetiştiği, bunlardan 80-90 adetinin ise endemik çiçek olduğu, yani sadece Anzer Yaylasında yetiştiği tespit edilmiştir. Anzer Yaylasında ağaç yetişmediği için, Anzer Balında sadece Anzerde yetişen endemik çiçeklerin poleni bulunmaktadır.

Enerji verici özellikleriyle bilinen Anzer Ballı Atom Şifa karışımı, antioksidan özellikleri sayesinde de hastalıklara karşı koruma sağlar.

Bağışıklık sistemini güçlendirir, soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkları hafifletir. Anzer Ballı Atom Şifa Karışımı, özellikle üst solunum yolu enfeksiyonlarına iyi gelir ve balgam söktürücü özelliğiyle de bilinir. 

Anzer ballı atom şifa karışımı faydaları özellikle kansere karşı iyi olduğu bilinmektedir. Bu karışımın düzenli bir şekilde tüketilmesi halinde bağışıklık sistemini güçlendirdiği kanıtlanmıştır.

Bu özel karışım vücuda verdiği enerjiyle ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla Anzer ballı atom şifa karışımı, cinselliğe faydaları bulunan bir üründür.

Sindirim sistemini düzenleyici etkiye sahiptir. Kabızlık, ishal ya da sindirim problemleri yaşayanlara, Anzer ballı atom şifa karışımını düzenli olarak kullanmaları önerilmektedir.

Çağımızın en büyük sorunları arasında yer alan kalp ve damar hastalıkları için olumlu yönde etkisi vardır.

Hücre yenileme özelliği vardır, özellikle ciltte oluşan akne, kızarıklık, sivilce veya lekelenmeleri kısa süre zarfında giderdiği belirtilmektedir.

Birçok derde şifa, ilaçlık bal olarak bilinen Anzer Ballı Atom şifa karışımı, sağlığa faydaları çok fazladır. Anzer Atom Şifa Karışımının düzenli şekilde tüketilmesi çok önemlidir.

Anzer Atom Şifa Karışımı İçerisinde orjinal Anzer Balı, anzer poleni, anzer propolisi, saf arı sütü, arı ekmeği (pegra), ginseng, keçiboynuzu özü, karadut pekmezi, andız pekmezi, tarçın, zencefil, maltoz, çörekotu, yaban mersini, hibiskus, menengiç, çoban çökerketen, çam fıstığı ve üzüm çekirdeği gibi özel bitki ve baharatlar bulunmaktadır. 

Anzer Atom Şifa Karışımı, enfeksiyon ve hastalıklara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir ve vücudu dinç tutar. İçerisindeki baharatlar vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallari sağlar. Herhangi bir kimyasal ve katkı maddesi içermez. 

www.ihtiyacvitrini.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}